skype-logo-feb_2012_rgb_500Již nějakou dobu spadá Skype pod Microsoft. Ten se snaží Skype přizpůsobit a upravit podle svého nejlepšího uvážení, ovšem i přesto, že některé části Skypu jsou zpoplatněné, tak ne všichni si kupují kredity, aby mohli využívat všech funkcí. Microsoft se tedy už před nějakou dobou rozhodl vkládat reklamy i do okna konverzace, kde doposud nebyla. Tato reklama je docela nepříjemná jako většina reklam na internetu. Proto si v dnešním článku ukážeme, jak s těmito reklamami zatočit na dobro a stále využívat Skype bezplatně. 

Zablokování adresy

Zablokování adres je velice snadné a dokáže to každý. První co musíme udělat, je otevřít Ovládací panely > Síť a internet > Možnosti internetu > Zabezpečení .
Teď jste se dostali do nastavení sítě. V tomto nastavení zvolte Červené kolečko s názvem Servery s omezeným přístupem a klikněte na tlačítko Weby. Do volné kolonky zadejte adresu https://apps.skype.com.

Pro jasnější postup přikládám screenshoty, které ukazují krok za krokem.

Jakmile tyto změny provedete, tak zbývá už jen jediné restartovat Skype a užívat si ho naplno bez reklam. Bohužel jedinou nevýhodou je, že se vám nenačte úvodní obrazovka, která se u Skypu zobrazuje. Ovšem já sám ji na nic nevyužívám, ale pro někoho může být důležitá. Poté je tu ještě jedna možnost, jak se zbavit reklamy a to si dobít aspoň nějakou malou částku na svůj účet. Poté by již reklamy měly být taky pryč.

2 komentáře k článku “Skype bez reklam

 1. Svetlana 20.2.2016 v 22.15 říká:

  Wow!!!
  Velmi uzitecne.
  Dekuji Vam 🙂

  • admin Autor článku 20.2.2016 v 23.52 říká:

   Dobrý den,
   jsme rádi, že máte Skype bez otravných reklam 😉 . Rádi jsme poradili 🙂 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation