Máme tu konec srpna, ale finální verze wordpressu verze 4.0 ještě nespatřila světlo světa. První datum, kdy měla verze vyjít, byl odhadován na 25. srpna. Tento šibeniční termín se ovšem nestihl a to z jednoho prostého důvodu. WordPress vývojáři jsou svědomití a snaží se novou verzi co nejlépe odladit a nevypustit ji s chybami. Za tímto účelem zjistit chyby a opravit je a k tomu seznámení vývojářů s novou verzí, vyšla první RC verze. Pokračovat na článek

Máte blog či nějaké jiné webové stránky? Navštěvují vás lidé a snaží se vyjádřit svůj názor k danému tématu? Pokud stále odpovídáte ano a už jste také něco napsali, tak jistě víte, že je těžké něco napsat na jeden nádech nebo bez chyby. Jak se vyvarovat základním chybám, jsem již psal. Dnešní článek ovšem bude o tom, jak dovolit všem, tedy i neregistrovaným uživatelům, upravit po určitou dobu své komentáře. Pokračovat na článek

Většina lidí přemýšlí, zdali se v dnešní době pořídit drátové či bezdrátové zařízení. Dnešní článek pojednává o bezdrátových sluchátkách P311, která jsem si pořídil. Jsou snadno přenositelná, lze je připojit jak k telefonu, tak i k PC a velmi dlouho vydrží na jedno nabití. Ovšem tato sluchátka mají ještě vestavěný mikrofon.
Pokračovat na článek

Dneska již není žádný přepych mít notebook. V dnešní době se dá notebook pořídit již za pár tisíc. Jak tomu však už dneska bývá, tak na většině počítačů, bývá jeden z nejznámějších operačních systémů Windows. Poslední verzí je Windows 8.1, která jé bezplatnou větší aktualizací nové verze Windows 8. Ovšem s touto verzí, která se snaží přijít s inovací zvanou Metro, které je přizpůsobeno pro dotykové obrazovky, přišly i problémy s ovladači. Bohužel počítač nedokáže pořádně s komponentou pracovat, pokud nemá vhodný ovladač. V dnešním článku si tedy ukážeme, jak vyřešit problém, když nám notebook hlásí, že připojení k wifi je omezeno.

Pokračovat na článek

Každý jistě zná eshop alza.cz, minimálně již z reklam, kde křičí zelený mimozemšťan. Tento eshop je jeden z největších internetových obchodů v Česku. Ovšem teprve minulý rok, vytvořil program, díky kterému můžete za svůj nákup získat nějakou slevu. Bohužel až na další nákup, ale v časovém horizontu jeden rok. Sám vím, že alza.cz je jeden z nejdražších obchodů, ale také se tam dá najít, nějaké zboží, které je levnější nebo stejné ceny, jako v jiných obchodech. Pak se tedy vyplatí využít nákupu, který vám dá slevu na další nákup.

Pokračovat na článek