Tak a je to tu, Dnešním dnem 27.2.2012, je konečně spuštěna administrace pro akcionáře.

Tato administraci obsahuje ne jen informace o akcionáři, ale také diskuzní fórum, kde se podávají návrhy a diskutuje se o nich. Ankety, kde se bude hlasovat o změnách. A také články, které jsou speciálně jen pro akcionáře, aby věděli co se děje pod pokličkou firmy. Prvním článkem, který Wedos zveřejnil, je přímo i E-mailem, který přišel všem akcionářům.

Pokračovat na článek

Již jednou jsme vám přinesli slevu, pro služby firmy Wedos. Jelikož jste tuto akci hojně využívali, tak jsme po delší komunikaci se společností Wedos tuto akci prodloužili až do konce roku 2012. Tak že neváhejte a využijte této akce. Chcete hosting? Chcete rozjet nějaký web? Chcete mít vlastní doménu? Chcete vydělávat? Chcete ušetřit? Pokud jste si aspoň jednou odpověděli ano, tak je slevový kupón právě pro vás.

Firma Wedos již tak nabízí levné služby, ale proč si je nevzít ještě levněji. Proč nemít NoLimit EXTRA o 25% levnější. Proč si nepořídit vlastní VPS za cenu, kterou nikde jinde není možné sehnat. Proč si neubrat ze svých plateb 25%. Kdyby jste toto mohli udělat při každém nákupu kdekoliv to by bylo. Tak to udělejte aspoň při nákupu na internetu a využijte slevový kupón, který může využít každý.

Pokračovat na článek

Jaký redakční systém zvolit pro tvorbu svého webu? Takovouto otázku by si měl položit každý začínající, ale i zkušený tvůrce stránek. Máme na výběr z pěti možností. Zvolit jeden ze čtyř redakčních systému, které jsou dostupné zdarma (Joomla!, WordPress, Drupal, PHP-Fusion) nebo poslední volba vytvořit si svůj vlastní systém. Poslední volba není vůbec vhodná pro začínající tvůrce webů. Pokračovat na článek