Již je to skoro rok, co vyšel nový Samsung S III, který je doposavad vlajkovou lodí společnosti Samsung. I já sám jsem přemýšlel o jeho koupi, ale poté co jsem si přečetl více informací o použitém systému Android, tak jsem se rozhodl, že počkám až bude vyřešeno ještě pár detailů, které nejsou zrovna vhodné pro moje používání.

Ale jak je již u Samsungu zvykem, snaží se každý rok vydat jednu vlajkovou loď. O měsíci vydání se spekuluje. Říká se, že by měl být představen v Dubnu letošního roku, ale S III byla představena v Květnu 2012. Proto se spekuluje mezi těmito dvěma měsíci. Jedno je ale jasné, Samsung Galaxy S IV bude představen v první polovině roku 2013.

Jaké parametry tedy by měla mít nová vlajková loď Samsungu?

Display: 5 palců – SUPER AMOLED

Rozlišení: Full HD – 1920 x 1080

Fotoaparát: Hlavní – 13 MPx

                   Vedlejší – 3 MPx

Procesor: 4 jádro – Exynos 5440 2GHz

RAM: 2 Gb

Grafika: Mali – T658

Systém: Android 4.2.1 Jelly Bean

Tloušťka: 9.2 mm

Dalšími dvěma detaily, o kterých se spekulovalo bylo zdali S IV dostane S Pero. Což se podle fotek, vyvrátilo. Spekulovalo se o propojení řady S a N. Další detaily, kterým se nejspíše bude lišit nová S IV je chybějící tlačítko Home. Toto tlačítko bylo jedno z mála hardwarových tlačítko spolu s tlačítkem na zapnutí/zamknutí/vypnutí mobilu a kolíbkou na hlasitost.

A protože by tlačítko podle fotek nemělo být, tak je otázkou, zdali jej nahradí senzorová tlačítka a nebo zdali budou tlačítka přesunuta na display.

A závěrem vám chceme ukázat několik nepodložených náhledů na budoucí vlajkovou loď Samsung Galaxy S IV.

Jak je na některých obrázcích vidět, je to jen vytvořeno ve Photoshopu. Ovšem nejreálnější je náhled s pěti obrázky S IV. Osobně si myslím, že tlačítko HOME zůstane.

A na konec video:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation