Dnes jsem si chtěl dát chvíle volno a uvolnit se při hraní The Sims 3. Ovšem již jsem je dlouho nehrál a neustále vycházejí nové opravné aktualizace. Proto mi samotný Launcher nabídl aktualizaci hry na verzi 1.48. Dal jsem tedy aktualizovat a co se nestalo aktualizace zamrzla a nechtěla se celou dobu hnout. Po dlouhém čekání jsem Lancher zastavil. A hledal řešení jak aktualizovat hru bez problémů. Jediná možnost byla stáhnout aktualizaci ručně a nainstalovat ji. A proto sem přináším návod jak se vypořádat s tím, když vám Launcher neustále při aktualizaci zamrzá.

Když vám nejde stáhnout aktualizace přes Launcher (spouštěč) stáhněte si ji manuálně.

Lancher The Sims 3 nefunkční

The Sims 3 Launcher

 

Prvním krokem k úspěšné aktualizace hry je stáhnout si aktuální patch. Ten lze nalézt na této URL: PATCH, ale je nutné mít nastavenou angličtinu. Proto napřed přejdeme na hlavní stránku a nastavíme si hlavní jazyk Angličtinu (English). Poté již můžeme přejít na fórum, a zde si stáhnout potřebnou aktualizaci. (je to ten nejdelší odkaz končící koncovkou .exe )

Aktualizace se začne stahovat okamžitě, ale pozor aktualizace je větší než 1 GB, a proto to nějakou chvíli trvá, než se stáhne. Buďte tedy trpělivý. Poté co se aktualizace stáhne, je nutné přejít na účet správce v PC. Jelikož aktualizace bude instalovat potřebné soubory do vašeho počítače a to smí jen správcovský účet (Administrátor).

Po spuštění aktualizace jako správce se objeví nové okno a vy dáte aktualizovat. Po nějaké chvilce se aktualizace dokončí. A poslední co je od vás potřeba, je kliknout na tlačítko „Dokončit“. Nadále si již můžete užívat nejnovější hry The Sims 3. Přeji hodně zábavy.

19 komentářů k článku “The Sims 3 – ruční aktualizace

 1. avonlea 12.10.2014 v 17.38 říká:

  Ahoj,
  kúpila som si cd s TS3 a jeho 3 doplnkami. Hru som si nainštalovala len tie doplnky sa nedajú. Keď si ju dávam aktualizovať, skúšala som aj ručne, vždy mi nabehlo že nemám žiadnu verziu sims nainštalovanú. Skúšam všeličo no nič nepomôže hra funguje super ak by mi niekto mohol poradiť budem vďačná 🙂

 2. Katy 28.7.2014 v 8.00 říká:

  Ahoj, poradíte mi rposím někdo, jestli mohu tímto způsobem aktualizovat i stažené TS3? Tou normální aktualizací mi to vždy píše, že si nejsou jisti, jestli mám original verzi, a ža se mám obrátit na podporu TS3.
  Díky za každou radu…

 3. Kristina 22.6.2014 v 19.51 říká:

  Ahoj naistalovala jsem si všechny díly the sims 3 a ted když to chci spustil tak mi to píše at přeinstaluji základní hru to už jsem udělala ale stále nic. pak jsem tam ruzně všecno zkoušela a napsalo mi to že to nejde že nemám aktuální hru pro dodatky. Myslíte že stačí aktualizace?

  • admin Autor článku 22.6.2014 v 20.06 říká:

   Ahoj,
   pro každý dodatek je potřeba jiná minimální verze hry. Pokud chceš nainstalovat nejnovější dodatek, tak potřebuješ nejnovější verzi, tak že jistě aktualizovat hru. Před tím, bych ještě odstranil všechny stažené doplňky (oblečení,simíky,domy atd.).

 4. Karča 1.5.2014 v 10.40 říká:

  Asi si přijdu jako debil,ale z toho co jsi výše napsal jsem to nepochopila :X…ANi se mi tam neukazuje ten url ..:X

  • admin Autor článku 1.5.2014 v 23.21 říká:

   Zdravím,
   děkuji moc za nahlášení, nevím z jakého důvodu, ale odkazy v článku nebyly viditelné. Budu muset zjistit příčinu a podívat se i v ostatních článcích.
   Teď by již vše mělo být v pořádku

 5. Sheila 3.1.2014 v 19.30 říká:

  Ahoj,potřebuju pomoc.Když kliknu na play(aby se mi spustila hra) tak se mi po chvilce oběví:Vaše základní hra The sims3 není kompatibilní s aktuální verzí rozšířeného balíčku pro hru The sims3.Aktualizujte svoji hru přes spouštěč her.A teď co mám dělat když už to mám aktualizované?

  • admin Autor článku 3.1.2014 v 19.51 říká:

   Pokud jsi již hru aktualizoval na nejnovější (1.63.5), tak by ti vše již mělo jít normálně. Hra ti sděluje, že některý z datadisků potřebuje vyšší verzi základní hry The Sims 3.

   Pokud jsi ještě neaktualizoval na verzi 1.63.5 – tak se řiď podle článku výše a můžeš vesele hrát.

   • Zuzka 20.10.2014 v 17.14 říká:

    Mě to po stažení nejnovější aktualizace píše, že je chyba v knihovně a absolutně to nereaguje. Co teď?

 6. martin 14.12.2013 v 11.43 říká:

  Nainstaloval jsem hru a pořád to po mě chce registr. klíč. Mám verzi The Simps 3- 1.0.615.00107. Můžete prosím někdo poradit.

 7. Kristen 29.10.2013 v 10.40 říká:

  😳 STÁHLA JSEM SI TEN ORIGIN A NEPOMOHLO MI TO NEVITE JAK TO UDĚLAT ?

  • admin Autor článku 29.10.2013 v 16.58 říká:

   Dobrý den,
   jak jsem již psal výše, obraťte se na fórum The sims 3, tam vám jistě rádi poradí.

 8. Adam Novák 28.9.2013 v 20.22 říká:

  Neviete ako si mám inštalovať obyčajnu hru the sims 3 na ntb stale mi to niečo vyhadzuje s orinom ach , nevite i prosimvás poradiť … vopred dakujem 😉 :-/ :neutral:.

 9. Naty 1.8.2013 v 13.43 říká:

  Moc děkuji za návod netušila jsem jak si The sims 3 aktualizovat protože to potřebuji kvůli dodatku,tak teď to snad už půjde 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation