Byli jste zvyklí, že jste přišli na Facebook stránku nějaké společnosti a koukli se co je nového?

Tak to vám musím s lítostí oznámit, že to již od dneška nelze. Jelikož když přijdete na jakoukoliv stránku Facebooku, tak to napřed po vás chce přihlášení, a pokud tak neučiníte nemůžete ve stránce rolovat. Tato penalizace je jistě záměr Facebooku nalákat a získat další uživatele, jelikož ti, kteří se Facebooku vyhýbali do teď už tak činit nemohou, pokud chtějí získat informace z Facebooku stránky.

Pro mě ovšem toto není zas tak strašné. Na Facebooku účet nemám a ani si ho kvůli jakékoliv informaci či společnosti zakládat nebudu. Pro mě má společnost smysl, pokud se mohu dozvědět vše potřebné přímo na stránkách společnosti. Nesnáším, když společnost spoléhá jen na Facebookovou stránku a tam píše všechny novinky. Tím i ona sama si ubírá zákazníky. Ovšem dneska je stále Facebooku in a proto to dělá většina společností. Upřímně se těším na den, kdy bude, že kdo není na Facebooku ten žije a ten je COOL.

A závěrem? Napište sem do komentářů svůj názor. Budu potěšen když uvidím nějakou zpětnou vazbu (:

2 komentáře k článku “Facebook penalizace neregistrovaných

  1. Lída 16.3.2017 v 10.09 říká:

    Sice to ctu po letech koukám, ale naprosto s Vámi souhlasím. Mluvíte mi z duše, jen té doby, kdy kdo není na fb je in a cool, se asi nedočkáme bohužel, lidé jsou bohužel stadni tvor a také hodně naivní, jsou ochotni se zaregistrovat a nahlásit na sebe kde co, úplně všude, vůbec o tom nepremysli…

    • admin Autor článku 19.3.2017 v 12.14 říká:

      Jsem rád, že ještě se najde někdo, kdo přemýšlí nad tím, co na internetu dělá a nehodlá své soukromí veřejně vytrubovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation