Pekelná výzva, takový je název nového pořadu, který se od 14.2.2013 vysílá na programu Prima COOL od 20:15. Tento pořad uvádí Iva Pazderová, kterou většina lidí zná z pořadu Na stojáka. Ovšem o čem tento televizní pořad je? Je to česká verze pořadu Distraction, který je v některých situacích podobný pořadu Faktor strachu, který mi připadá lepší.

Na začátku je 5 soutěžících z toho je jedna žena a 4 muži. Na začátku se o každém řekne něco směšného až trapného. Poté se přejde k úkolům. První kolo je velmi snadné a nikdo v něm nevypadává. Druhé kolo je už ovšem o něco těžší a vypadne jeden soutěžící. Třetí kolo není až tak těžké musí se odpovídat na otázky, zatímco vás trenéři juda snaží dostat na zem. Čtvrté kolo je těžké na psychiku, jelikož máte za úkol sníst nějaké nechutné věci. Páte kolo je zase dosti směšné, protože máte močit před publikem (nebojte genitálie vidět nejsou). A v posledním kole j 5 otázek. Každá má hodnotu 20 000 Kč. Když soutěžící správně odpoví je 20 000 Kč jeho, ale když odpoví špatně, tak musí 20 000 Kč spálit.

A proč se tedy vůbec hlásí lidé do takovéto soutěže? Aby mohli vyhrát 100 000 Kč. A jaký na to mám názor já, že 100 000 Kč je v dnešní době dosti málo a určitě bych se za tak směšnou částku nenechal ztrapnit v televizi. Další věcí je, i když vše člověk udělá, stejně na konci nemusí vyhrát ani korunu.

Proto si říkám, že nejspíše toto jsou jen najatí herci, jelikož normální člověk by nic podobného neudělal. Poslední otázka, která mi utkvěla v hlavě, je zdali jsou ty balíčky 20 000 Kč opravdové nebo jen nějaké atrapy. Přeci by nenechala televize spálit opravdové peníze.

A závěrem, tento pořad se mí zdá velice ubohý a stále stejný a proto nutný. A pokud se opravdu lidé hlásí, tak je jen vidět, co jsou schopní lidé udělat pro pár korun.

4 komentáře k článku “Pekelná výzva – co je člověk schopen udělat za 100 000 Kč

  1. Pelik 28.4.2013 v 13.49 říká:

    Herci to nejsou. Do toho pořadu se normálně provádí regulérní výběr. Ty balíčky – ono to jsou atrapy, výhra se samozřejmě musí zdanit a po cca měsíci je soutěžícímu vyplacena.

    • admin Autor článku 28.4.2013 v 14.20 říká:

      No tak to poukazuje na to, co jsou lidé schopni udělat pro pár korun. A s těmi balíčky jsme to již psali výše.

  2. Jsou to jenom balíčky, pálení opravdových peněz je minimálně přestupek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation