Již nějaký okamžik firma Wedos, slaví již 3 narozeniny. K třetím narozeninám přichystala zvláštní akci a to, že rozdá 111 notebooků, všem svým zákazníkům. Tyto notebooky jsou samozřejmě upravené, aby bylo jasně poznat, že se jedná o výherní notebook, který je upravený podle požadavků firmy Wedos. Každý soutěžící může vyhrát notebook pouze jednou a to způsobem soutěže. Na každý den je soutěž rozdílná, někdy je tipovací, někdy zase tvořící, někdy jde zase o to, kdo nakoupí více služeb. Dneska se ovšem objevila skvělá zpráva a to, že do 15.10.2013 můžu všichni nakupovat všechny služby se 40% slevou.

Jak toho ale docílit? Nejdříve je zapotřebí si rozmyslet, jakou službu potřebuji (VPS, Wedos disk či webhosting). Po vybrání již jen přejdu na stránky firmy Wedos a přejdu k vybrání přesných parametrů. Až se prokoušete všemi těmi tabulkami a vším co je po vás vyžadováno, dole je kolonka slevový kupón. Do této kolonky vložíte slevový kód, který najdete na konci tohoto článku.

Po vložení a odeslání kódu, se vám z výsledné ceny odečte 40%, kterých tvoří kupon. Poté již můžete přejít k registraci služby. Bohužel sleva platí jen pro nové služby, ale i to je krásné, jelikož třeba webhosting NoLimit EXTRA, který stojí 1452 Kč, vyjde po slevě jen na 871 Kč. Což je již pěkná cena. Ovšem tento kupón bych nejvíce využil při koupi VPS serveru, jelikož ty jsou mnohem dražší, ale zase na nich můžete dělat úplně cokoliv. Pokud ovšem potřebujete nějaký prostor pro svá osobní data, tak si můžete levně zakoupit i Wedos disk. Ať však chcete zakoupit jakoukoliv z daných tří služeb, je ta nejvhodnější doba, kdy si ji zakoupit. Dokonce si můžete koupit hosting a disk, za stejnou cenu, jako kdyby jste si zakoupili hosting bez slevy. Teď ovšem k tomu nejdůležitějšímu a to je slevový kupón, který jsem sliboval v článku.

Slevový kupón 40%

WEDOS2Q65UCDG

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation