Tvůrci portálu lidé.cz již nějakou dobu mluvili o tom, že připravují novou podobu tohoto portálu. Zmiňovali, že to má být úplně překopaná služba, která se má stát seznamkou. Již dopředu bylo jasné, co na nové seznamce zůstane a co ne. Vývoj se zdržel kvůli, menším změnám, které lidé chtěli (chtěli jich mnohem více, ale administrátoři, si nedali říci). Včera přesně v poslední den měsíce března, spustili tvůrci novou podobu. Ovšem ta se jak se čekalo, setkala s velmi silným negativním ohlasem. Pojďme se tedy společně podívat na to, co se vlastně změnilo a zdali je ještě nějaký důvod na tento web chodit.

Koncept

Jak jsem již zmiňoval, tvůrci se snažili vytvořit další z mnoha seznamek, kterých na internetu najdete spousty. Ovšem tato měla být jiná, bezpečná a prostě jedním slovem super. Ovšem co by člověk od seznamky očekával? No já bych tam minimálně očekával údaje jako věk, kraj, koho hledám (muže – muže,žena – muže, atd.) a nějaké další informace, které si o sobě uživatel vyplní. Teď se ovšem pojďme podívat jak to pojali tvůrci. U nich je seznamka to, že na profilu máte jeden sloupeček, kde napíšete něco málo o sobě (300 znaků) a pak že můžete ukládat fotky, které vás mají představit. Už jen z tohohle je jasné, že zde se nikdo nemůže seznámit.

Informace

Seznamka je o tom, že se o daném uživateli dozvím co nejvíce informací a pak jej popřípadě kontaktuji, abych se s ním blíže seznámil. Na nových lide.cz se o uživateli ovšem nic nedozvíte. Málokdo si vyplní něco o sobě, když má jen 300 znaků. Fotografie, jdou sice nahrávat, ale nelze je roztřídit do nějakých alb, aby dávali aspoň nějaký smysl. Fotky, jsou automaticky zmenšeny na šířku 530 px a výška je upravená tak, aby poměr zůstal zachován. Nechápu, proč se fotka při kliknutí na ní nezvětší. Takto malé fotky člověku nic neřeknou a přeci jen, dnes se fotí v nějaké kvalitě, což je zbytečné, když vám server fotky zmenší na tak malý náhled. Ale i kdyby se fotky nezmenšovali, tak vám neřeknou tolika věcí, jako když si člověk vyplní údaje o tom, jakou barvu mají jeho oči,vlasy, kolik přibližně měří, atd. . Další samotnou kapitolou je položka věk, ten se na vašem profilu zobrazuje, ale ve stylu „kolem 20 let“ a podobné nesmysly. Já nechci vědět přibližný věk, ale přesný. Vždyť si uživatel může nastavit, zdali má být věk veřejný nebo ne. Takovým velkým vtipem je, že všichni muži jsou nazváni kluky a ženy jsou holky. Tak že když jste na profilu a tam je nějaká žena kolem 60, tak se vám zobrazí, že je to „Holka kolem 60 let“. Což je dosti úsměvné.

Inzeráty nebo vyhledávání, u nás ne!

Na seznamce se chcete seznámit a proto podle určitých kritérií si necháte zobrazit lidi. Z nich poté vybíráte. Další možností je, že si napíšete inzerát a na ten vám odpovídají ostatní. Jen že tvůrci nové seznamky lide.cz to pojali úplně opačně. Můžete si nechat maximálně zobrazit, lidi z určitého místa a v určitém věkovém rozmezí. To je ale vše. Pak se musíte postupně těmito profily proklikat a stejně na nich nic nenaleznete. Inzeráty, aby jste napsali, koho hledáte a nemuseli stále hledat, zde vůbec neexistují. A pokud vám někdo dá název svého nicku, aby jste jej mohli kontaktovat, tak vám to bude také na nic, jelikož vyhledávací políčko, také chybí. Tak že pokud jste na staré verzi znali něčí nick a neměli jste jej v přátelích máte smůlu.

Data se kopírují všechna a správně

Když se aktualizuje nějaká služba a dost se změní, tak se většinou data musí nějak zkopírovat a upravit jejich seřazení v systému. S tímto problémem se vůbec u nové verze lide.cz tvůrci netrápili. Vzkazy, které jste si do té doby napsali, v nové verzi vůbec nemáte (v nové verzi vzkazy nejdou ani zálohovat a musíte si je kopírovat ručně, což je velice směšné). Ve vzkazech máte, jak lidi, kteří byly mezi vašimi přáteli, tak i ty co jste si dali do ignorace, tak že je v tom nehorázný chaos. Informace, které si uživatele pracně vyplnili ve starých profilech, se nikam nepřekopírovali, jelikož na ně nejsou žádné kolonky. Data ze sekce videa a z příspěvky z nástěnky, jsou také nenávratně pryč. Každá věc, kterou si člověk mohl utvořit podle sebe, ukazovala to, jaký člověk je. Ukazovala jeho jedinečnost. Na novém portálu jsou všichni stejní.

Nejširší podpora

Když vytvářím nějakou službu na to úplně novou, tak se snažím, aby se zobrazovala korektně na všech možných zařízeních a rozlišeních. Na tohle také tvůrci nějak zapomněli. Chtěli se hrát s efekty, aby všechny fotky byly v kroužku, aby vše bylo aktualizováno hned a v reálném čase. A tohle všechno vyřešili jednou věcí a to java scriptem. Tak že pokud si jej vypnete a nebo vaše zařízení javascript nepodporuje, tak se vám lide.cz vůbec nenačtou. Lépe řečeno načte se vám jenom podklad a žádná data. V dnešní době není přeci povinností mít javascript zapnutý a efekty, které tvůrci použili jdou dneska řešit mnoha jinými způsoby, které by zaručily správné zobrazení ve více zařízeních.

Diskuze? V nové verzi již ne

V nové verzi neměl být jak chat, tak ani diskuze. Ovšem kvůli velké vlně odporu (i když to tím nebylo) se dodatečně diskuze doplnily. Ovšem diskuze teď připomínají chat a data ze starých diskuzí samozřejmě v nové verzi nejsou, tak že spousta užitečných informací a poznatků od spousty uživatelů, již nejsou. I v dnešní době sociálních síti, znám spousty lidí, kteří chodili na lide, kvůli diskuzím, jelikož se tam dozvídali zajímavé informace a bylo tam dosti uživatelů, kteří komunikovali. Řekl bych, že právě tito lidé, byly tou největší aktivní skupinou.

Řešení

Řešeních je hnedka několik.

 1. Smazat profil
 2. Přejít na jinou službu
 3. Zkusit podepsat petici a vyjádřit svůj nesouhlas

Pokud chcete smazat svůj profil postupujte následovně: Přihlaste se na lide.cz, po přihlášení přejdete na tento odkaz (ODKAZ) a sjeďte přímo dolů a tam naleznete odkaz na smazání profilu.

Kde najít odkaz na smazání profilu

Odkaz na smazání profilu

Další možností je najít si jinou službu. Těchto služeb je několik, nejvíce oblíbená je chatujme.cz (nezkoušel jsem).

Poslední možností je vyjádřit svůj nesouhlas s touto změnou a to jak napsáním na facebook seznamu (Odkaz),přidání do skupiny na facebooku (Odkaz), napsáním do diskuze nebo podepsáním petice. Jakou zvolíte možnost je jenom na vás. Ovšem mám částečně dobrou zprávu na konec a to, že ke svému starému profilu se všemi údaji, se můžete ještě nějakou chvíli dostat přes tento odkaz. Tak že si můžete zkopírovat všechny své údaje a přenést si je jinam. Doufám, že tímto je můj názor srozumitelně vyjádřený a že je jasné, že se mi vůbec nová podoba nelíbí. Jsem pro inovace, ale pro takové, které projekt posunout dopředu.

50 komentářů k článku “Nová seznamka nebo nedodělek ? Viz. Nové lidé.cz

 1. richeee 11.7.2017 v 13.11 říká:

  Chci se jen zeptat uz nekolik fotek mi nebylo schvaleno ikdyz byl oblicej videt .Zajimave je ze u panu jsou fotky rozmazane na koni a u aut a jsou schvaleny tak ti tam delate co chcete kdyz nekomu kde neni vubec videt schvalite a jine zenske ktera tam ma oblicej cely tak ne .Proberte v tom pripade vse a dukladne kdyz ja tak i ti druzi.

  • admin Autor článku 11.7.2017 v 17.47 říká:

   Dobrý den,
   tento web není podporou stránky lide.cz . Jen jsme zde napsali náš názor na změnu tohoto webu. Pokud máte nějaké problémy tak se obraťte na podporu na chatu (https://napoveda.seznam.cz/cz/services/) Tlačítko Přejít na technickou podporu.
   Děkujeme za pochopení

 2. Bára 23.1.2017 v 9.47 říká:

  Dobrý den, nevím kam napsat připomínku tak to zkouším při první možné nabídce někam napsat. V sobotu jsem se zaregistrovala na Lidé cz s doposud mě fotografie nebyly schváleny stále čekají na schválení. Zdá se mi o poněkud zdlouhavé, když na jiných podobných serverech bývají fotografie schválený téměř ihned.

  • admin Autor článku 9.2.2017 v 11.09 říká:

   Dobrý den,
   tento web není nijak spojen s podporou serveru lide.cz . Musíte se obrátit na podporu tohoto serveru, tedy podporu seznam.cz .

 3. účetní 20.5.2015 v 13.10 říká:

  Noví Lide.cz jsou opravdu katastrova. Milovala jsem možnost diskutovat na vybraná témata v jednotlivých místnostech, takto se z toho stala jakási laciná oplzlá seznamka. Nevíce se i dříve líbilo, že jsme tam měli s holkama místnost pro účetní profesí, takže jsme tam mohli volně klábosit o našich problémech, ale nyní je tomu konec a můžeme chodit leda tak do účetní kavárny, kde mají ale hrozné administrátory, takže jsem naštvaná.. máte setejné zkušenosti?

  • admin Autor článku 20.5.2015 v 16.15 říká:

   Zdravím,
   na nových Lidé jsem nebyl už strašně dlouho. Není důvod proč bych tam chodil. Naposledy, když jsem tam byl, tak „diskuze“ byly opravdu na nic. Byly nepřehledné a moderování bylo často žalostné. Podle mě dřívější Lidé.cz drželi uživatele především kvůli diskuzím a fórech. Teď už nemá lidi co lákat.

 4. Patt 14.4.2015 v 13.16 říká:

  Nové lidé.cz je naprosto ubohé nejen že jim trvalo pěkně dlouho než to tak nějak rozchodili ale postrádá to naprostý smysl, co se týče chatu tak to bych ani nenazval Chatem. Diskuze? to je pomalu to samé jako chat takže také totálně o ničem? když si představím jak fajnové stránky to byli tak tohle je šílenost, nehledě na to že přidání profilové fotky je dost složité snad přísnější než na občance, ale zajímavé je že to platí spíše pro pány, plno kamarádů mi říkalo že jim nechtějí povolit profilové foto protože je vždy z nějakého důvodu špatně (je z profilu, špatná kvalita, není vidět dost do obličeje) ale když se podíváte na slečny které kolikrát mají profilové fotky takové že naprosto bije do očí že nesplňují to co mají ale jsou schválené? je to taková docela zajímavá perlička no 😀 .. zkrátka lidé.cz = všechno špatně, bohužel

 5. Lindda 28.11.2014 v 11.51 říká:

  Dost mi vadí, že na komerčních seznamkách se musí platit za registraci a pod. Narazila jsem na azchat.com, kde je registrace zdarma a užívání celýho webu taky. Bála jsem se, že narazím na samou erotiku a flirt, ale koukám, že mezi zájmy uživatelů je sport, kafe či pokec u piva.

  • admin Autor článku 28.11.2014 v 11.58 říká:

   Dobrý den,
   je mi jasné, že tenhle komentář má za účel vychvalovat něco, na čem vyděláváte. Sám bych se nezaregistroval minimálně z jednoho důvodu a to, že doména je .com, tak že se nejedná o české stránky a nikde není zaručeno, že vše bude v češtině. Dalším kritériem je, že stránka není známá. Upozornění: Komentář je jen nepovedená reklama a proto nedoporučujeme navštěvovat stránku, která je v komentáři zmíněna!

 6. Já nechápu, proč furt všichni nadávají na tu či onu službu. Pokud někde nejsem spokojenej, to jdu přece jinam. Dnes mám na výběr tolik seznamek, že nemusím byť na jedný.
  A stejně je to o tom, že na stejný lidi narazíš na vícero seznamek.

 7. josef perdek 17.6.2014 v 12.06 říká:

  Tak si představte, že i můj příspěvek čeká na schválení adminem. Takže se tam, vůbec nedostane a opět díky cenzuře nespatříte mé dílko. Nepřipadá vám to jako za doby STB? Horší než STB. To je určitě nějaký bolševický synek ve funkci admina. Jen by mě zajímalo, jestli o tom vůbec ví vedení společnosti. No nic, ještě že existuje Česká Pošta. Pošleme to psaným slovem na vedení.

  • admin Autor článku 17.6.2014 v 12.36 říká:

   Dobrý den,
   schválení komentářů, je zde na webu z důvodu eliminování spamu. Cenzura se zde nevede. Každý zde může vyjádřit svůj názor.

   • josef perdek 17.6.2014 v 13.20 říká:

    No konečně nějaký admin. který taky foto nemá. Takže to může být kdokoliv. Nicméně mi snad už vysvětlí, proč mi pořád maže fotky z profilu, když ničím neurážejí, nepobuřují ani nejsou stažené z netu. Kde jsem samostatně a jasně viditelný. Já mám být totiž viditelný pro lidi, kteří chtějí se mnou komunikovat a ne pro admina. A admin přeci nemá právo rozhodovat o tom kdo, nebo s kým já budu komunikovat. To je cenzura, kterou nedělali ani komančové. Moji přátel mi píši, proč jsem si smazal profilové foto a já jim musím psát, že to já ne., ale nějaký pošahaný admin, který mi navíc vyhrožuje smazáním profilu za opakované vystavení foto. Všichni se diví, co je na mé fotce nepřijatelné pro admina. Zřejmě se do mě zamiloval a nechce, aby mě viděl i někdo jiný. Milý admine, věř, že mě tvá láska těší,. ale jsem heterák a mám přítelkyn, takže až budu volný.

    • Admine, vy jste ale trouba. Proč mažete panu Josefovi fotky? 🙂

     • admin Autor článku 25.9.2014 v 11.54 říká:

      Ty si děláš legraci, ale on to myslí vážně.

     • To právě vím a je mi z toho docela smutno. Původně jsem si chtěl z pana Josefa vystřelit a odkázat ho na seznamku, na které by jako profilovka prošla i fotka pindíka, ale bylo by to laciné a snad ještě smutnější. Chtělo by to pořádnou a hlavně lidskou řečí podanou IT osvětu.

     • admin Autor článku 28.9.2014 v 20.51 říká:

      No tak osvětu by to možná chtělo, ale jak ji dostat mezi lidi?

 8. josef perdek 17.6.2014 v 12.03 říká:

  Omlouvám se, že jsem sprostý, ale už mě to opravdu sere. Pořád vkládám normální foto na profil a pořád mi to nějaký zdegenerovaný magor maže s tím, že to nemůže být profilové foto a ještě vyhrožuje s blokací a vymazáním profilu. Běžte už do prdele i s touto zhovadilostí. klidně si mě zablokujte. už vás mám dost. Znechutili jste pobyt na tomto profilu. Posrali jste Lidé jako celek a ještě k tomu zde buzerujete lidi. Buzerujete poctivé lidi a odrazujete je od vašeho serveru, který ovládá nějaký pablb. . Lidi, pokud si toto čtete, podívejte se na můj profil a sdělte mi prosím, co je na těch fotkách závadné a proč nemůžou být jako profilové. Přeci tam nebudu dávat foto, co mám v občance. I když si myslím, že ani to by neprošlo přes toho magorského admina. Můj profil je pod nickem „perdek“.

 9. martina koláčková 22.5.2014 v 19.49 říká:

  Trapné, nepřehledné, chaotické a zcela zbytečné, inovace prostě k ničemu!!!!!!!

 10. Tom 26.4.2014 v 1.45 říká:

  Bylo už hodně případů kdy jeden jediný člověk dokáže firmu dohnat až na pokraj bankrotu než to ostatním dojde 🙂

 11. roman dudis 22.4.2014 v 21.07 říká:

  taky jsem byl dlouholetým návštěvníkem ale po.prvním zhlédnutí nového paskvilu jsem profil zrušil.nejhorší je že tvrdí o návštěvnosti, že je tocca 100000,ale ve skutečnosti je to necelých 70 a klesá

 12. Josef 21.4.2014 v 17.56 říká:

  už se povedlo

 13. Josef 21.4.2014 v 17.32 říká:

  Nejde mi smazat profil na nových lidech. Jsou trapný

 14. Alexandra 8.4.2014 v 17.11 říká:

  Dobré odpoledne,
  chaotické, nepřehledné a hloupé… grafika nestojí za nic, v bublinách vypadají uživatelé docela směšně a „fotopříběh“ je blbina, protože tam „naskákaly“ fotky /z logicky uspořádaných alb/ bez ladu a skladu… Pobuřuje mě označení „holka“, nota bene „holka kolem 60 a více“… jednak do mého věku celkem nikomu nic není, bude-li třeba, bez uzardění ohlásím, kolik mi je let, ale že mě zahrnuli do kategorie „kolem 60 do smrti“ se mě tedy docela dotýká! Je to hloupé a degradující pro všechny, kteří do této kategorie spadají. Vývojářům bych doporučila více taktu! Mohla bych se zařadit do jiné kategorie a nikdo by celkem nic nepoznal, ale to považuji za lhaní, což nemám zapotřebí. Zmizeli mi kamarádi z minula a objevily se mi „ksichtíky“, které snad ani neznám. Vzkaz „Nechci si povídat“ je úplný nesmysl, protože nezmizí ani v případě, že si s někým už „povídáte“… navíc, klikne-li na něj uživatel v naivní představě, že zmizí a otevře cestu, ukáže se protějšku, že si dotyčný nechce povídat vůbec… a nemáte ani možnost sdělit popletovi:“Trumbero, zavřel sis mě!“ Pak dostanete 3 poplašné maily /máte-li z předešla kontakty mailem/ typu: „Co se stalo, že se mnou nechceš mluvit?“ Psala jsem v prvním pobouření mail na adresu NoveLidi něco, přišla mi zpět vygenerovaná odpověď… to si mohou manažeři zatknout za klobouk, psala jsem naivně i na FB na jejich stránku, ani mi to neškrtli, nikdo to nejspíš nečetl. Shrnuto: z příjemného virtuálního prostoru vytvořili hybrid k neužití! V podstatě se všichni houfují v debatě „Chci zpět staré lidi“… dlužno říci, že je alespoň tam docela zábava… Jen nevím, jestli tohle byl záměr! Ab.

  • josef perdek 17.6.2014 v 13.13 říká:

   Milá Alexandro, potěšila jste mé oko. Skvěle napsané. Výstižné, pravdivé a neurážející. Děkuji, že jste jim to takhle taktně podala. Já jsem cholerik a zřejmě bych dotyčného samolibého admina poslal tvrdším způsobem do kytek. Což se i stalo a byl jsem za to vyloučen (zablokován na deset dnů) za dveře základní školy. To byl vrchol, který žádná seznamka, nebo seznamovací portál nezná. Tito umělci se mají ještě co učit. Nicméně si myslím, že adminem je desetiletý školák, který se takhle mstí na dospělých lidech. Pořád mě buzeruje za profilové foto, ale lidičky ve věku nácti let si tam mohou dát co chtějí. Já tam musím mít foto z pasu.

 15. Jirka 8.4.2014 v 10.05 říká:

  Dát mé osobní fotografie, bez mého souhlasu, do nějaké nesmyslné seznamky, která ukradla zavedené jméno, Lidé.cz, je trestný čin a jako takový by měl být potrestán. Cítím se poškozen, lidsky i morálně. Takových lidí je tady spousta, takže by to chtělo podat trestní oznámení a požadovat odškodné ve výši min. 10 tisíc Kč. pro každého. Ujme se toho nějaký právník, který by to zformuloval tak, aby to odpovídalo našim zákonům? Braňme se všemi, zákonnými prostřekdy! Když to nejde po dobrém…oni si myslí, že můžou všechno, ale tady to přepískli. Kdyby zrušili Lidé.cz, nikdo by s tím nic nenadělal. To jako majitelé udělat múžou. Co ale nemůžou, to je vzít něčí fotky a umístit si je někam jinam bez našeho souhlasu. To už je přece zásah do našeho soukromí a na to jsou zákony. Je to jako by z hotelu Hilton udělali bordel, ale tvářili se pořád jako špičkový hotel. Nejsem právník, ale vím, že mám pravdu. Vemte si jen, kdyby se k tomuto přidalo 1000 lidí. To už by je mohlo stát 10 miliónů na odškodném. A já věřím, že by se jich přidalo daleko více… Chce to jen dát tomu patřičnou fazónu a umístit to někam, kde by se k tomu mohli „zájemci“ přidat. Co jiného nám zbývá. Proti aroganci moci se člověk musí bránit, už jen proto, aby neztratil svou tvář!

  • Alexandra 8.4.2014 v 17.13 říká:

   Mluvíš mi z duše, už jsem byla v pokušení se zkontaktovat s kamarádkou – právničkou… Zneužít staré profily k propagování něčeho tak přihlouplého je lumpárna! Ab.

  • Uživatel života 8.4.2014 v 17.16 říká:

   Naprosto souhlasím. A o tom to je ……

 16. nalina2 8.4.2014 v 9.21 říká:

  co se týče chatujme.cz to jsou taky udělané stránky bez podmínek a založil je člověk ze seznamu,když jsem se ptala osobně na podmínky tak mi neodpověděl,takže jsem si profil zase smazala.Mimo jiní velice rád tráví čas na dizkusi na lidech ,kteří nesouhlasí s novou tváří lidé.A u mě takový člověk není věrohodný,nic bych za to nedal že to čase zpoplatní.

 17. JV 7.4.2014 v 22.50 říká:

  Konstruktivní kritika, vše přesně popsáno. Nezbýva než souhlasit.

 18. Mičková Anna 6.4.2014 v 19.18 říká:

  Opravdu nové Lidé je dobré pouze pro úchyláky. Proč nutíte slušný lidi emigrovat jak za totalizmu ????A jak tu bylo už napsáno …co děti, na ty nikdo nemyslel?? A kdo si mě dovolil nazvat “ holka nad 6O“ Mě to uráží.
  Je mi smutno ,byla jsem násilně deportovaná z hezkého slušného domu do neskutečného bordelu nejnižší kategorie.
  A musím utíkat jak čech před nacisty ,kteří mi ukradli všechno!!!!!! Přátelé ,hezké obrázky na ,které jsem se každý den těšila a teď jen prázdno ,smutek ……… škoda slov. Ukažte ,že jste frajeři a opět zprovozněte STARÉ LIDÉ.CZ pro ty ,kteří volají po nápravě. Nenechte nás žebrat ,jak nějakou lúzu o kus žvance , neignorujte slušné lidi. 😡 I Vy jednou budete starší a nebude se Vám líbit až s Vámi budou mladí jednat jak s odpadem ,který k ničemu není. Přemýšlej te trochu nad sebou a těmi kteří se chovají jako by byli jen oni nejlepší na světě.

 19. Hrozne se mi nelibi nove LIDI:CZ……..prosim…vratte nam stare LIDE:CZ
  Proc jste to udelali,co jsme Vam udelali..ze jste nam to tak pokazili……nove LIDE:CZ mne nebavi a netesi a je to tam jako po vymreni……..VRATTE NAM STARE LIDE:CZ

 20. Libuše 2.4.2014 v 16.57 říká:

  Mám strach o všechny děti pod zákonem, holky i klucí. Pedofilové budou mít žně. Témata v diskuzích jsou obyčejné prasárny (mimo pár které tam patří) . TO JE SEX, SEX, A ZASE JEN SEX. JE TO SKUTEČNĚ NA TRESTNÍ OZNÁMENÍ.

 21. Linda 2.4.2014 v 12.41 říká:

  dobrý večer….. paní kdyby jste měla skype já bych vás rád pozval na webku…….chci se udělat na webce a vás chci mít jako divačku………souhlasíte? dejme mi odpověd. Takovou nabídku jsem dostala ve vzkazníku původního Lidé.cz. Poslala jsem ho do prdele! A co se stalo na nový Lidé? Poslali za mě bublinu, ve které se toho onanysty ptám Chceš si se mnou povídat? Hnus velebnosti, vzteky nevidím už druhý den. Prý holka z Karlových varů kolem 60 a více let. Ještě kdyby bylo napsáno dívka, tak zakroutím s úsměvem hlavou, ale co si kdo dovoluje o mně říct, že jsem holka?! Ty jsou u zedníků. Nechci chatovat, chci se procházet profily, nahlížet jiným do života, pokud to dovolí, prohlížet si jejich fotoalba. Toho, kdo mě něčím zaujme, chci oslovit, pozdravit a napsat mu, proč mu píšu. Ne jen poslat bublinu s trapnou výzvou a pak čumět a čekat. O různé nabízené sexování nestojím, o přátelství ano. Četla jsem v diskuzi výzvu – 6.4. smazat všichni profily. S tím souhlasím. A taky to udělám. Svá fota už jsem smazala, jsem rozhořčená nejvyšší mírou. Stačí, když vidím vary s malým písmenem a už vřu. Linda

  • Uživatel života 3.4.2014 v 7.13 říká:

   Linda to napsala velmi přesně …
   jo, jo…. Taková je tvrdá realita. Zdá se mi, že všechny změny, které poslední dobou v IT technologiích nastaly, ať o jsou centrální registry, výplata soc. dávek, navigace pro nokii, win8 a řada dalších programů, stojí za jedno veliké h…..o. a teď to potvrdili i machři na Seznamovských mapách a na „lidech“ a jsem rád, že tuhle hovadinu odsuzuje tolik lidí !!! Sami si podřízli větev a věřím, že rozumní lidé se odsud odhlásí a půjdou jinam. Otázka je kam… Nikde není to co na „OLD lidech“ zrušili. Teď tam v zoufalosti banují za bojkot profilových fotek, nebo za názory, za chvíli začnou omezovat počet příspěvků a vzkazů jako to udělali na novinkách (nevím komu patří a kdo to ovládá) a bude … Divím se, že na ně ještě nikdo nepodal žalobu za zneužití mnoha tisíc profilů a rozeslání nikým z nás schválenými žádostmi o tzv.“povídání“
   Produktová manažerka Seznamu Mája Zálišová udělala nebo měla za úkol udělat z toho webu veřejný dům a internetu… a podařilo se … Celý svět se mění v „jeden velikej bordel“ a Klaus to s kuponovkou a amnestií jenom malinko v Čechách přikrmil …. no a teď zase Seznam…
   Čekám, že Seznam tu masivní vlnu odporu vyhodnotí jako mnohonásobný nárůst komunikace mezi uživateli po zavedení nového systému … V tichosti a nenápadně tady mažou příspěvky co jim nejdou pod fousy ….. Demokrati….
   ….To, co dnes požadují někteří nespokojení uživatelé, se asi nestane. Chtějí totiž překlopit systém do staré verze, což by znamenalo jednoznačné uznání chyby, a to se v naší kotlině nenosí.
   Zdroj:: http://www.lupa.cz/clanky/lide-cz-v-novem-a-nepouzitelnem-jak-to-s-timto-projektem-dopadne/

   Skončím slovy již téměř klasika, Jiřího Trošky … JE TO HNUS VELEBNOSTI …..

   • admin Autor článku 3.4.2014 v 7.55 říká:

    Dobrý den,
    ono to s tím rozesíláním s žádostí o povídání je jinak. Žádost se odešle, až když kliknete na člověka, kterého máte ve vzkazech. Bohužel se na jeho profil nedostanete jinak, než že napřed kliknete na vzkaz a až pak na jeho profil. Tak že se nerozešle žádost o komunikaci automaticky všem.

    • Jana Lefi 3.4.2014 v 15.49 říká:

     což je dost hloupé,ne?

     • admin Autor článku 3.4.2014 v 17.07 říká:

      Ano, taky nechápu tento přístup.

    • Jana 4.4.2014 v 5.39 říká:

     Dobré ráno…jen dotaz. Proč mám žádat o komunikaci někoho s kým jsem komunIkovala deset let? Chat jste zrušili….udělali seznamku. Nu…lidi od začátku dávali najevo nesouhlas …takže odliv lidí Seznam nijak nezajímá? Asi ne…jinak by produktová manažerka přemýšlela nad tím, co lidi využívali a ne nad tím jak dělat další nesmyslnou seznamku . Nějaká ta stovka seznamujících se proti tisícům chatařů…oč jde, že? Tak …jak říká v jednom skvělém seriálu jeden nemyslící obecní politik…ať se dílo daří paní manažerko 🙄

     • admin Autor článku 4.4.2014 v 7.56 říká:

      Bohužel, nedokáži vám odpovědět. Mně celý nový koncept připadá nesmyslný.

    • Uživatel života 8.4.2014 v 17.14 říká:

     Admine, Vy nejste evidentně adminem z toho portálu, který zhnusen už nechci ani napsat ani vyslovit a tedy nevíte wo-co-go…

     Když to překlopili na novou verzi, tak použili naše nicky a s profilovými fotkami rozeslali žádost o povídání komusi, koho vůbec neznám ani jsem neměl v kontaktech zato se tam objevila moje žádost o povídání s člověkem. které jsem měl v ignoraci. a nejsem sám v diskuzi „vraťe zpět lidé.cz z 30.3.2014“ je takových stížností víc. Mně smazali řadu kritických připomínek, ale ne hned, až po chvíli potajmu dalo by se říct že téměř z archivu a nakonec mi blokli účet. Takže tak… Jsou to „ŠMEJDI“ JEN V JINÉM KABÁTĚ, ALE TAKÉ POŠKODILI TY STARŠÍ LIDI A OKRADLI JE …. Mladší si najdou jiné cestičky my Kluci a Holky 60 a víc už s problémy a někteří ne … Pěkně to píše paní Mičková Anna o utíkání a o emigraci před nacisty, to byla taky zlovůle jednoho psychopata, případně skupinou psychopatů, jimž moc zatemnila mozek, nebo uvěřili, že mohu úplně všechno…

     • admin Autor článku 8.4.2014 v 17.30 říká:

      Dobrý den,
      ano nejsem administrátorem portálu lide.cz . Jsem jeho dlouholetý uživatel a z tohoto pohledu jsem i tento článek sepsal. 😉

    • rom 9.9.2014 v 22.59 říká:

     Vraťte prosím původní verzi!!Na novou se nedá přihlásit!!!!!!

 22. Jana 2.4.2014 v 8.31 říká:

  To je hrůza!!! Skutečně nedotažené, nedomyšlené! Proč se pouštět do projektů, které nejsou dotažené? Šup vrznout verzi a srát na lidi! Ono se to nejak vsákne. Já si chodila na chat pro informace, a různé návody. 😥
  Teď jedině začít chodit na x-ko tam kde jsem tenkrát začínala… Ale co přátelé, které jsem tu měla? S těma už si jen těžko vyměním pár řádek 😥
  Přeji hodně štěstí chatujícím na jiných portálech…

  • Líba 2.4.2014 v 13.42 říká:

   Jsem moc zklamaná s tím co se tu děje.Čtu kolika lidem se to nelíbí a kolik tu měli přátel a ted je ztratili tak nevím proč tohle se děje.Když vidí že se to neujme měli by to vrátit nazpátek.To je i mé přání jinak z těchto ztránek taky odejdu.Tohle není fér 😥

 23. cititor 1.4.2014 v 23.35 říká:

  Jediná změna ,,,prý v zájmu ochrany „ je to že tu budu infaltivně čumět lidem do výstřihu
  a podle toho se rozhodovat jestli chci toho člověka poznat či ne .
  Z dobré věci udělali šmírovací erotickou seznamku a nabízejí mi tu další děvčata ve věku 60ti a vice let .
  Administrátor mi tu podsouvá nabídku maniaka, co hledá děvčata na lumpárny.
  Laciné , urážející a zneužití profilů a dat . Je to na trestní stíhaní .

 24. Berenica Ray 1.4.2014 v 23.27 říká:

  Někdo by měl současné uživatele nových lidé upozornit, že jejich diskuse a nabídky na cokoliv už nejsou skrytě v komůrkách, ale veřejně viditelné aniž by se kdokoliv přihlásil !!! stací kliknout na diskuse/ ostatní, nebo o čem se mluví..a vlezete kamkoliv a čtete…prostě ráj pro úchyly a šmíráky…

  • Olina 2.4.2014 v 6.41 říká:

   …Přesně tak jak píšeš a jsem z toho v šoku…protože si vem co dětí chodí na internet a vlezou kam nemají…a tohle je doopravdy ráj pro úchyly jak zjišťuji..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation