Každý má nějaký svůj oblíbený seriál a nemůže se dočkat další epizody, která zrovna má vyjít. Ovšem někdy se stane, že zrovna, když už vyšla nová epizoda, tak je server se seriály přetížený. Já vám dneska ukážu, jak si video spustit, i když je server přetížený. Ukážu to na nejznámějším serveru sledujuserialy.cz, ale funguje to i na jiné servery.

Pokud se vám nechce stránka se seriály načíst a vypadá podobně, jako ukazuji na screenu, tak čtěte dál, jelikož si můžete svůj seriál za pár minut bez problému pustit.

Nefunkční Sledujuserialy.cz

Nefunkční web

Pro spuštění určitého dílu vašeho oblíbeného seriálu potřebujete jen znát specifickou url daného dílu. Tu najdete v horním řádku. Tuto url vložíme do Googlu.

Google cache video

Vyhledání videa

Hned první odkaz je ten, který hledáme. Klikneme na malou šipku, která se nachází vpravo a vybereme možnost archiv. Tento odkaz nás přesměruje na paměť googlu, kde je uložená část webu sledujuserialy.cz .

Video s cache googlu

Mezipaměť googlu s funkčním videem

Nyní stačí jen kliknout na video a vychutnat si další epizodu vašeho oblíbeného seriálu 😉 . Doporučuji ještě nainstalovat plugin na zablokování reklam, které jsou dosti otravné. Popřípadě můžete zavítat na jiný web o seriálech, který je právě funkční, kde je i váš oblíbený seriál. Takovýchto webů je několik.

2 komentáře k článku “Spuštění seriálů ze sledujuserialy.cz

  1. Kajina 28.8.2015 v 14.42 říká:

    Děkuji za tento nad jiné užitečný a blbuvzdorný návod 😀 Skvělé!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation