h1_logoSpolečnost H1, je vám možná známá, mně ovšem moc známá nebyla, nezajímal jsem se totiž o jejich služby. Ovšem před pár dny jsem narazil na jeden zajímavý PDF soubor a tam bylo napsáno, že tento ebook vytvořila společnost H1.cz . Tak jsem se snažil dohledat další ebooky, které tato společnost nabízí a udělal jsem z nich menší seznam. Společnost H1 se zabývá optimalizací pro vyhledávače (SEO), reklamami pro váš web (PPC), propagování vašich stránek na sociálních sítích, analýzu vašeho webu, návrhy stránek, E-mail marketingem, tvorbou zajímavých a důležitých textů (copywriting). A protože je jedničkou jak na slovenském tak českém trhu, tak je dosti dobré si nějaký ebook, který se týká vašeho zaměření pročíst.

 

1. Česko na sociálních sítích

Tento ebook je sice z roku 2011, tak že některé věci již nemusí být přesně tak, jak jsou popisovány, ale ne všechno se změní a k tomu ještě ne úplně. Tak že je tento ebook stále dosti informativní. Pojednává o sociálních sítích v České republice, bohužel tam není zahrnut google+, který je v dnešní době také dobré využívat.

2. Zbožové vyhledávače

V tomto ebooku najdeme nejznámější vyhledávače zboží, které nám pomohou najít námi hledané zboží a to ještě za výhodou cenu. Tento soubor nám ukáže, jak vůbec takovéhle vyhledávače fungují a proč by jsme je měli využívat ať již jako kupující nebo prodávající.

3. Nástroje pro tvorbu wireframes

V tomto dokumentu je srovnání 7 programů, pro tvorbu modelů stránek (wireframes). Modely stránek, se využívají, při návrhu stránek, kdy chcete docílit co nejlepšího využívání vašeho webu. Doporučuje se dělat vždy, při návrhu stránek.

4. Buďte vidět

Víte jak zviditelnit svůj web? Jak toho docílit za co nejméně peněz? Jaká nástroje na to využít a jak to udělat co nejefektivněji? Pokud jste si aspoň jednou odpověděli „NE“, tak je tento soubor přesně pro vás. Poradí vám, jak využít potenciál všech známých metod, zviditelnění se na internetu, pochopit vašeho návštěvníka a mnohem víc.

5. 10 chyb při tvorbě firemního webu

Firemní web má jiná pravidla, než obyčejný blog či magazín. Web pro prezentaci firmy, slouží k informování potenciálního zákazníka a ukázky prací. Proto pokud zakládáte web pro firmu, určitě si přečtěte jakých chyb se máte vyvarovat.

6. Reklama v placených katalozích

Reklama je velice užitečný nástroj na přivedení nových zákazníků V této knížce se dozvíte jak získat i své zákazníci z placených katalogů,  které měsíčně využívají více jak  2 000 000 lidí.

7. Reklamy na Facebooku

U reklam ještě chvilku zůstaneme, Facebook je největší sociální síť světa. Proto se na ni dá oslovit nejvíce zákazníků, ovšem musí se vědět jak na to. Detailní postup, rady a zkušenosti jsou společně vloženy do tohoto ebooku.

8. 7 rad pro úspěšné založení reklamní kampaně Sklik

Reklamní kampaň pro Česko? Není problém, využijeme Sklik, ale jak zacílit na vaši cílovku. Jak zbytečně nevyhodit peníze oknem? V tomto posledním ebooku je 7 nejdůležitějších rad, jak využít reklamní kampaň na 100%.

4 komentáře k článku “H1.cz zajímavé eBooky

  1. Díky moc za zmínku.
    Zajímat by Vás mohl i e-book o Inbound Marketingu (http://www.h1.cz/files/inbound.pdf) a právě připravujeme speciály věnované Conversion Rate Optimization a Google Tag Manager. Vyjít by měly na konci dubna. Stačí sledovat naše sociální sítě, nebo se přihlásit k odběru newsletteru: h1.cz/zpravodaj
    Hezký den,
    Pavlína

  2. Opět díky za skvělý typ na něco, co se mi hodí 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation