Endora.cz má již tento týden druhý výpadek. Tyto výpadky jsou nezávislé na sobě, ale přesto zasáhli tisíce uživatelů. Na serverech Endory nejsou však jen zkušební weby, nebo blogy, které navštěvuje jen pár uživatelů denně.Na Endoře se provozují i weby s tisíci návštěv denně. Tyto weby však teď mají problémy a mají obrovské ztráty a přemýšlí kam přesunout svůj web, aby se již toto neopakovalo. Na tuto otázku kam přesunout web, není těžké odpovědět.

Společnost Wedos je velká hostingová společnost, která má nejnižší ceny v ČR. Za rok hostigu i s doménou zaplatíte 500 Kč. A to je za NONSTOP online podporu, která ochotně se vším pomůže a rozvíjejícími se funkcemi podle potřeby uživatelů dosti málo. Jiné takovéto společnosti, chtějí minimálně 3x více. Wedos si takto nízké ceny může dovolit kvůli vlastní serverovně, a také díky využití počítačů na vše co jde (vyřízení objednávky, registrace domény a hostingu, atd.)

Naskýtá se však otázka jaký je důkaz, že tato společnost není jen podvod? U této společnosti hostujeme již 2 rok. A zatím jsme nezažili jediný výpadek. A kdyby se tomu tak náhodou stalo, společnost Wedos je ochotna prodloužit zaplacený hosting s doménou jako kompenzaci za ztráty a problémy způsobeny tímto výpadkem.

Pokud se hodláte přesunout s webem ať již od free hostingu Endora nebo jiného poskytovatele hostingu Wedos je tou správnou volnou. Jako bonus dostane 2x tolik kolik vám zbývá o předchozího hostingu. Tak že můžete dostat až 2 roky hostingu jen za přechod.(např. zbývají 2 měsíce do konce -> přejdete na Wedos dostanete 4 měsíce)

WEDOS  WEBHOSTING CENÍK DOMÉNY CENÍK DEDIKOVÉ SERVERY VIRTUÁLNÍ SERVERY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation